Marma Polskie Folie - oferta pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.04.2024 18:15,

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • działania posprzedażowe (mailowe, telefoniczne i bezpośrednie) na wybranych rynkach we współpracy z menedżerem sprzedaży w branży budowlanej, ogrodniczo-rolniczej oraz przemysłowej

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i ofert, w tym cenników na potrzeby obecnych i potencjalnych klientów w kraju i za granicą

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • udzielanie informacji i wyjaśnień, dbanie o właściwą realizację procesu posprzedażowego

  • realizacja założonych celów sprzedaży

  • raportowanie wyników pracy

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży tworzyw sztucznych

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość technik sprzedaży

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz prowadzenia negocjacji handlowych

  • silna orientacja na wynik

  • umiejętność obsługi komputera i znajomości pakietu Office

  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

  • wykształcenie minimum średnie

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/B2B

  • pracę w modelu hybrydowym

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: samochód, telefon, laptop

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników pracy

  • szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów

  • bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: [email protected]

Przed przekazaniem swoich danych osobowych, zapoznaj się ze szczegółową informacją dotyczącą ich przetwarzania dostępną na stronie www.marma.com.pl

- ogłoszenie -

News will be here