Nowe oferty pracy z firmy TECH Sterowniki

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.12.2016 18:00, REKLAMA
Zobacz szczegóły.

Operator/Programista frezarek CNC

Opis stanowiska:

  • Prace przy obsłudze oraz programowaniu frezarek CNC na wydziale narzędziowni.
  • Pisanie programów na obrabiany detal w systemie:

Heidenhain
Sinumerik
Fanuc
Mazatrol

Obróbka form wtryskowych oraz elementów do maszyn, waga wykonywanych
elementów poniżej 300 kg.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy,
  • Samodzielnego ustawiania i programowania obrabiarek od podstaw
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • Zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
  • Samodzielne wykonanie wszystkich koniecznych pomiarów

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego

Oferty prosimy przesyłać na adres [email protected] lub przez stronę www.techsterowniki.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Informatyk / Programista
Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dobra i praktyczna umiejętność programowania w języku „C” i „C++”
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania
  • znajomość podstaw elektroniki
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • systematyczność i rzetelność

Zadania:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pisanie programów w języku „C” i „C++”

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość dokształcania w trakcie wykonywanej pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnimy również dodatkowo absolwentów uczelni informatycznych-bez większego doświadczenia

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej - Technical Writer
Miasto: Wieprz k. Andrychowa
TECH STEROWNIKI
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. k.

Zadania

  • Tworzenie, edycja oraz aktualizacja dokumentacji technicznej (m.in. instrukcji dla użytkowników, instrukcji serwisowych)

  • Tworzenie plików graficznych, tabel oraz schematów niezbędnych do opracowania kompletnej instrukcji obsługi

  • Udział w wybranych konsultacjach technicznych dotyczących bieżącego projektu

  • Wsparcie merytoryczne w obszarze procesów i projektów wewnętrznych

Pożądany profil

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

  • Umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów

  • Dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny oraz edycji tekstu

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Microsoft Word

  • Zmysł graficzny i estetyczny

  • Wiedza i praktyczne umiejętności graficzne na potrzeby projektów

  • Umiejętność słuchania, podzielność uwagi

  • Kreatywność i umiejętność pozyskiwania informacji i treści

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • Obsługa programów graficznych: CorelDraw oraz pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń

  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy z firmy TECH STEROWNIKI dostępne na stronie http://www.techsterowniki.pl/pl/onas/kariera/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY