Oferta Pracy z firmy TEIRA

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.09.2017 21:45, a
Zobacz szczegóły.

Nasza firma w oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w obróbce metalu, przygotowała ofertę szaf do zabudowy rozdzielaczy obwodów grzewczych, rozdzielaczy, odpływów prysznicowych linowych i punktowych,szafek szkolnych, BHP, skrzynek zbiorczych jak i indywidualnych. W procesach produkcyjnych wykorzystujemy surowce i komponenty wyłącznie najwyższej jakości, a zaawansowany poziom technologiczny zapewnia niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych produktów.

Firma TEIRA poszukuje PRACOWNIKA FIZYCZNEGO NA PRODUKCJĘ

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy na produkcji

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• systematyczność i rzetelność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prace manualne przy linii produkcyjnej

• wykonywanie powierzonych zadań

• kontrola jakości produktów na stanowisku pracy

OFERUJEMY:

• stabilne warunki zatrudnienia

• ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie

• zatrudnienie od zaraz

TEIRA Fąferko-Paprocki-Żak spółka jawna

 ul. Batorego 7 34-120 Andrychów,

 tel. + 48 870 51 10

 [email protected]

 www.teira.pl