W sobotnim meczu Beskid Andrychów przegrał 0-4 w Nowym Targu z Podhalem. To już 25. porażka andrychowian w tym sezonie. Z Podhalem nie mieli większych szans, gdyż to wicelider tabeli. Do przerwy gospodarze prowadzili jedną bramką, a po zmianie stron jeszcze 3 razy pokonywali bramkarza Beskidu.
iii liga - KOLEJKA 27 | |||
2016-05-01 11:00 | Wisła II Kraków | 5-1 | Łysica Bodzentyn |
2016-05-01 11:00 | Korona II Kielce | 2-2 | Spartakus Daleszyce |
2016-04-30 19:00 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 4-0 | Wisła Sandomierz |
2016-04-30 17:00 | Poprad Muszyna | 0-0 | Soła Oświęcim |
2016-04-30 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-2 | Sparta Kazimierza Wielka |
2016-04-30 17:00 | Wolania Wola Rzędzińska | 3-4 | Czarni Połaniec |
2016-04-30 14:00 | Unia Tarnów | 0-2 | Cracovia II |
2016-04-30 11:00 | Podhale Nowy Targ | 4-0 | Beskid Andrychów |
1. | Garbarnia Kraków | 54 | 54:27 |
2. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 52 | 53:22 |
3. | Podhale Nowy Targ | 51 | 54:33 |
4. | Soła Oświęcim | 48 | 45:26 |
5. | Spartakus Daleszyce | 46 | 47:34 |
6. | Cracovia II | 43 | 63:35 |
7. | Wisła II Kraków | 43 | 52:36 |
8. | Unia Tarnów | 40 | 33:35 |
9. | Hutnik Nowa Huta | 39 | 39:38 |
10. | Czarni Połaniec | 39 | 37:41 |
11. | Łysica Bodzentyn | 34 | 34:47 |
12. | Wisła Sandomierz | 33 | 36:49 |
13. | Korona II Kielce | 32 | 39:33 |
14. | Poprad Muszyna | 27 | 23:42 |
15. | Sparta Kazimierza Wielka | 19 | 26:42 |
16. | Wolania Wola Rzędzińska | 14 | 37:75 |
17. | Beskid Andrychów | 2 | 15:72 |
iv liga - KOLEJKA 23 | |||
2016-04-30 17:00 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 1-4 | MKS Trzebinia-Siersza |
2016-04-30 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 1-2 | Wiślanie Jaśkowice |
2016-04-30 17:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 2-1 | Iskra Klecza Dolna |
2016-04-30 17:00 | Górnik Libiąż | 0-4 | Górnik Wieliczka |
2016-04-30 17:00 | Proszowianka Proszowice | 0-0 | Jutrzenka Giebułtów |
2016-04-30 17:00 | Skawinka Skawina | 1-2 | Wiślanka Grabie |
2016-04-30 13:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 3-0 | Garbarz Zembrzyce |
2016-04-30 11:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 1-2 | Michałowianka Michałowice |
1. | MKS Trzebinia-Siersza | 48 | 53:22 |
2. | Jutrzenka Giebułtów | 46 | 41:19 |
3. | Wiślanie Jaśkowice | 45 | 58:33 |
4. | Orzeł Piaski Wielkie | 44 | 43:31 |
5. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 39 | 38:35 |
6. | Michałowianka Michałowice | 38 | 47:30 |
7. | Skawinka Skawina | 38 | 39:31 |
8. | Iskra Klecza Dolna | 37 | 40:32 |
9. | Wiślanka Grabie | 34 | 35:28 |
10. | Proszowianka Proszowice | 31 | 46:32 |
11. | Górnik Wieliczka | 26 | 36:41 |
12. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 24 | 19:36 |
13. | Halniak Maków Podhalański | 21 | 28:39 |
14. | Spójnia Osiek-Zimnodół | 20 | 30:57 |
15. | Garbarz Zembrzyce | 17 | 18:50 |
16. | Górnik Libiąż | 8 | 17:72 |
v liga - KOLEJKA 21 | |||
2016-05-01 15:00 | LKS Bobrek | 3:1 | Soła Łęki |
2016-05-01 15:00 | Soła II Oświęcim | 0:2 | KS Chełmek |
2016-05-01 11:00 | Tempo Białka | 1:1 | Zagórzanka Zagórze |
2016-04-30 17:00 | LKS Żarki | 3:0 | Skawa Wadowice |
2016-04-30 17:00 | Orzeł Ryczów | 3:0 | Jałowiec Stryszawa |
2016-04-30 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 5:0 | Sokół Przytkowice |
2016-04-30 17:00 | Unia Oświęcim | 1:0 | Brzezina Osiek |
2016-04-30 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 5:2 | Dąb Paszkówka |
1. | Unia Oświęcim | 41 | 39:17 |
2. | Brzezina Osiek | 36 | 35:29 |
3. | Zagórzanka Zagórze | 35 | 39:24 |
4. | Orzeł Ryczów | 35 | 41:28 |
5. | Tempo Białka | 32 | 32:18 |
6. | KS Chełmek | 31 | 29:28 |
7. | LKS Żarki | 31 | 40:43 |
8. | LKS Bobrek | 31 | 44:43 |
9. | Soła II Oświęcim | 29 | 36:23 |
10. | Niwa Nowa Wieś | 28 | 35:29 |
11. | Nadwiślanin Gromiec | 27 | 33:31 |
12. | Soła Łęki | 25 | 31:45 |
13. | Sokół Przytkowice | 23 | 17:40 |
14. | Jałowiec Stryszawa | 21 | 33:45 |
15. | Dąb Paszkówka | 17 | 24:53 |
16. | Skawa Wadowice | 17 | 20:32 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 18 | |||
2016-05-01 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 6:3 | Lachy Lachowice |
2016-05-01 17:00 | Burza Roczyny | 1:2 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2016-05-01 17:00 | Halniak Targanice | 0:0 | Naroże Juszczyn |
2016-04-30 17:00 | Cedron Brody | 2:0 | Astra Spytkowice |
2016-04-30 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 3:1 | Orzeł Wieprz |
2016-04-30 17:00 | Relaks Wysoka | 4:1 | Płomień Sosnowice |
2016-04-30 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 2:3 | Leskowiec Rzyki |
1. | Cedron Brody | 46 | 54:18 |
2. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 40 | 44:18 |
3. | Naroże Juszczyn | 37 | 37:24 |
4. | Leskowiec Rzyki | 29 | 29:30 |
5. | Orzeł Wieprz | 29 | 32:29 |
6. | Relaks Wysoka | 26 | 28:28 |
7. | Astra Spytkowice | 26 | 33:25 |
8. | Płomień Sosnowice | 23 | 31:38 |
9. | Halniak Targanice | 22 | 29:28 |
10. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 21 | 30:26 |
11. | Burza Roczyny | 17 | 24:41 |
12. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 16 | 30:42 |
13. | Żarek Barwałd Górny | 14 | 21:40 |
14. | Lachy Lachowice | 12 | 26:61 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 15 | |||
2016-05-01 17:00 | Zatorzanka Zator | 5-2 | Orzeł Witkowice |
2016-04-30 16:00 | Strumień Polanka Wielka | 1-3 | Przeciszovia Przeciszów |
2016-04-30 16:00 | LKS Gorzów | 1-1 | Strażak Rajsko |
2016-04-30 16:00 | LKS Jawiszowice | 1-0 | Górnik Brzeszcze |
2016-04-30 16:00 | Skawa Podolsze | 2-1 | Iskra Brzezinka |
2016-04-30 16:00 | Hejnał Kęty | 4-3 | Zgoda Malec |
1. | LKS Jawiszowice | 39 | 35:7 |
2. | LKS Gorzów | 32 | 35:14 |
3. | Strażak Rajsko | 29 | 43:18 |
4. | Hejnał Kęty | 28 | 39:20 |
5. | Zatorzanka Zator | 24 | 28:24 |
6. | Górnik Brzeszcze | 22 | 24:20 |
7. | Skawa Podolsze | 21 | 19:35 |
8. | Przeciszovia Przeciszów | 20 | 28:29 |
9. | Zgoda Malec | 16 | 28:43 |
10. | Strumień Polanka Wielka | 16 | 25:29 |
11. | Orzeł Witkowice | 8 | 12:45 |
12. | Iskra Brzezinka | 4 | 15:47 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 12 | |||
2016-04-30 17:00 | Puls Broszkowice | 1-2 | LKS Głębowice |
2016-04-30 16:30 | Zaborzanka Zaborze | 4-1 | Sygnał Włosienica |
2016-04-30 16:00 | LKS Piotrowice | 3-1 | Pogórze Gierałtowice |
2016-04-30 16:00 | LKS Palczowice | 1-3 | LKS Bulowice |
2016-04-30 11:00 | Solavia Grojec | 3-1 | LKS Poręba Wielka |
1. | Zaborzanka Zaborze | 26 | 30:14 |
2. | Solavia Grojec | 25 | 36:18 |
3. | LKS Piotrowice | 23 | 25:15 |
4. | LKS Poręba Wielka | 22 | 36:19 |
5. | Pogórze Gierałtowice | 18 | 22:20 |
6. | LKS Bulowice | 17 | 17:18 |
7. | LKS Głębowice | 12 | 27:38 |
8. | LKS Palczowice | 12 | 19:39 |
9. | Puls Broszkowice | 10 | 17:27 |
10. | Sygnał Włosienica | 5 | 7:28 |
b klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 15 | |||
2016-05-01 17:00 | Żuraw Krzeszów | 3-0 | KS Bystra |
2016-05-01 17:00 | LKS Bieńkówka | 1-1 | Dąb Sidzina |
2016-04-30 17:00 | Błyskawica Marcówka | 1-1 | Olimpia Zebrzydowice |
2016-04-30 17:00 | Strzelec Budzów | 8-0 | Jubilat Izdebnik |
2016-04-30 16:00 | Watra Zawoja | 1-3 | Grom Grzechynia |
2016-04-30 15:00 | Huragan Skawica | 4-0 | Świt Osielec |
1. | Grom Grzechynia | 35 | 57:20 |
2. | Żuraw Krzeszów | 26 | 27:18 |
3. | Watra Zawoja | 24 | 27:22 |
4. | Błyskawica Marcówka | 24 | 32:24 |
5. | Jubilat Izdebnik | 23 | 33:26 |
6. | Strzelec Budzów | 23 | 31:18 |
7. | Dąb Sidzina | 23 | 25:21 |
8. | KS Bystra | 18 | 23:31 |
9. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:32 |
10. | Olimpia Zebrzydowice | 16 | 15:18 |
11. | Huragan Skawica | 11 | 27:58 |
12. | Świt Osielec | 9 | 23:57 |
b klasa wadowice gr. ii - KOLEJKA 15 | |||
2016-05-01 17:00 | Przełęcz Kossowa | 2-0 | Amator Babica |
2016-05-01 17:00 | Żarek Stronie | 0-1 | Wisła Łączany |
2016-04-30 17:00 | Olimpia Chocznia | 5-0 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2016-04-30 17:00 | Huragan Inwałd | 8-1 | Leńczanka Leńcze |
2016-04-30 15:00 | Wikliniarz Woźniki | 2-1 | Dąb Tomice |
2016-04-30 13:00 | Sokół Frydrychowice | 3-5 | Borowik Bachowice |
1. | Huragan Inwałd | 37 | 58:19 |
2. | Olimpia Chocznia | 36 | 45:21 |
3. | Borowik Bachowice | 33 | 42:16 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 26 | 36:37 |
5. | Dąb Tomice | 21 | 29:27 |
6. | Przełęcz Kossowa | 20 | 29:38 |
7. | Leńczanka Leńcze | 19 | 36:33 |
8. | Wisła Łączany | 17 | 26:32 |
9. | Sokół Frydrychowice | 15 | 18:37 |
10. | Amator Babica | 12 | 17:23 |
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 11 | 18:35 |
12. | Żarek Stronie | 8 | 8:44 |
c klasa wadowice gr i - KOLEJKA 11 | |||
2016-05-01 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-0 | Pogoń Bugaj |
2016-05-01 11:00 | Korona Skawinki | 2-2 | Chełm Stryszów |
2016-05-01 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 7-3 | Zryw Lanckorona |
2016-04-30 17:00 | Spartak Skawce | 5-1 | Filkówka Barwałd Średni |
1. | Tarnawianka Tarnawa | 25 | 38:15 |
2. | Skawa Jaroszowice | 24 | 30:8 |
3. | Chełm Stryszów | 19 | 26:15 |
4. | Pogoń Bugaj | 17 | 20:24 |
5. | Korona Skawinki | 17 | 22:16 |
6. | Filkówka Barwałd Średni | 11 | 17:24 |
7. | Spartak Skawce | 7 | 25:39 |
8. | Jastrzębianka Jastrzębia | 4 | 9:32 |
9. | Zryw Lanckorona | 3 | 16:30 |
C KLASA WADWIOCE GR. II - KOLEJKA 11 | |||
2016-05-01 17:00 | Gronie Zagórnik | 1-1 | Orzeł II Ryczów |
2016-05-01 14:00 | Dąb II Paszkówka | 3-0 | Zaskawianka Wadowice |
2016-05-01 11:00 | Orzeł Radocza | 3-5 | Sokół Chrząstowice |
2016-05-01 11:00 | Czarni Koziniec | 1-2 | Skawa Witanowice |
2016-04-30 11:00 | Gród Grodzisko | 2-1 | Victoria Półwieś |
1. | Gród Grodzisko | 29 | 32:11 |
2. | Skawa Witanowice | 24 | 29:21 |
3. | Gronie Zagórnik | 22 | 33:19 |
4. | Victoria Półwieś | 19 | 32:12 |
5. | Czarni Koziniec | 18 | 24:16 |
6. | Orzeł II Ryczów | 17 | 22:22 |
7. | Sokół Chrząstowice | 12 | 25:35 |
8. | Zaskawianka Wadowice | 10 | 26:27 |
9. | Dąb II Paszkówka | 6 | 12:46 |
10. | Orzeł Radocza | 2 | 13:39 |
Brak komentarzy