Koniec olimpijskiej przygody. Natalia Leśniak przegrała z Chinką

Sport, Wiadomości, 30.07.2012 13:15, (red)
Natalia Leśniak ze Stryszawy nie awansowała do 1/16 turnieju łuczniczego podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W poniedziałek (30.07) przegrała z zawodniczką z Chin.

W poniedziałek Natalia Leśniak przegrywa 1-3 z Chinką Jing Xu w 1/32 turnieju łuczniczego i w ten sposób kończy swoją olimpijską przygodę.

xxx

W piątkowych kwalifikacjach turnieju łuczniczego Natalia Leśniak , zawodniczka Łucznika Żywiec, uzyskała 639 punktów, co oznacza, że o 5 pkt poprawiła swój rekord życiowy. Została sklasyfikowana na 38. miejscu. Do dalszej fazy turnieju awansowały 64 zawodniczki.

W poniedziałek nie dała jednak rady Chince w 1/32 finału, tym samym kończąc swój udział podczas imprezy w Londynie. Dla niej to był debiut podczas igrzysk olimpijskich, wielkie przeżycie i wyróżnienie. Zawodniczka zdobyła doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

W turnieju olimpijskim uczestniczy także Paula Gorycka z Suchej Beskidzkiej (kolarstwo górskie). Wyścig dopiero 11 sierpnia.

Także Grzegorz Fijałek z Andrychowa (siatkówka plażowa) Mariusz Prudel z Rybnika, którzy w poniedziałek (godz. 22, TVP Sport) zagrają drugi mecz. W sobotę niespodziewanie przegrali z zespołem z Łotwy.

Na mamNewsa.pl na bieżąco będziemy podawać wyniki startów naszych reprezentantów w Londynie.

AKTUALIZACJA: 2012-07-30

xpek, 27.07.2012 23:35